4 Ocak 2014 Cumartesi

BENDEN BİR ŞEYLER (VOL:17)

AmaçsızÇocukTribi:Hey sen!
Ürkek Genç: Hı?
AmaçsızÇocukTribi: Bakma öyle sana söylüyorum işte! Hemen şu ıssız sokağa gir ve bekle beni! Hemen geliyorum!
Ürkek Genç: Eee... Peki tamam.

***Amaçsız bir süre sonra peşindekileri atlatır ve koşarak ıssız sokağa girer. Ürkek Genç orada bekliyordur.***

AmaçsızÇocukTribi: Merhaba. İnan bana kim olduğumun hiçbir önemi yok. Sadece anlatacaklarımı dinle. Bir grup var. Şuan 117 kişiler! 20 gündür benden haber alamıyorlar! Güçleri tükenmek üzere! Onlara benden haber götürmek zorundasın!
Ürkek Genç: Ama ben...
AmaçsızÇocukTribi: Sözümü kesme! Hala anlamıyor musun? Ergenliğinin o ilk yıllarından beri gelmesini umut ettiğin gizli görev için seçildin işte! Hemen dediklerimi yapmalısın! Hazır mısın? O halde başlıyorum...
***
Merhaba bloğumun bebe aspirini tatlılığındaki okuyucuları.
20 günlük yokluğumu fırsat bilen kimi güçlerin yurt genelinde meydana getirdikleri bir takım ''halkı soyup soğana çevirmek'' , ''yetimin hakkını yemek'' veya ''yolsuzluk yapmak'' olarak tanımlayabileceğim çirkin davranışları neticesinde bloğa yazı koymaya karar verdim. 
İşte Benden Bir Şeyler...
  • Hepinizin yeni yılını kutlu olsun! 
  • Böyle bir anda coşkulu giriş yapınca heyecanlandın değil mi? Sana ufak sürprizler yaptım işte. :)
  • 2013 benim kariyerim bakımından fazlasıyla karmaşık bir yıl oldu. Sevmediğim alanda çalışmaya kendimi zorlamaktan vazgeçtim ve yeteneğimin olduğu bir alandan artık para kazanmaya başladım! Bu açıdan bloğuma da bir teşekkür borçluyum sanırım. Çünkü buradaki yazılarım sayesinde birileri beni beğendi ve metin yazarı olarak kabul etti... Şuan çok önemli medya kuruluşlarına freelance olarak metin hazırlıyorum ve gene çiçeği burnunda bir ajansta tam zamanlı olarak sosyal medya ve metin yazarlığı yapıyorum. Güzel de paralar kazanıyorum. :)
  • Esasen bambaşka bir bölümden mezun oldum ben. Hani şu iktisadi idari bilimlerden... Ancak sevmediğim bir alanda hayatımı çürütmek istemediğim için ilk başlarda sıkıntı çekmek pahasına kendime yatırım yapmaya başladım. Sanırım kariyerim için aldığım en doğru karar da bu oldu. İstanbul Üniversitesi'nde 2. üniversite niyetine Sosyoloji okumaya başladım. Şimdilerde bu kararın meyvelerini ağzımı şapırdatarak yiyorum.
  • Öncelikle söylemeliyim ki isteyerek yazmak ayrı şey, sipariş üzeri metin üretebilmek ayrı şey. Bir kere kafa olarak çok yoruluyorum. Bu yüzden yazılardan arta kalan vakitlerde olabildiğinde az yazı görmeye çalışıyorum. Ancak bloğu da gerçekten özlüyorum!
  • Bir yazı illa komik mi olmalı?
  • Çok yakında fazlasıyla komik yazılarla dolacak burası! -KESİN BİLGİ!-
  • 2014'den çok fazla beklentim var. Kendisi bunların ne kadarını karşılar bilemiyorum ama umarım hepimiz 2015'e girerken ''2014 amma da güzeldi he!'' diyebiliriz.
***
Ürkek Genç: Bu kadar mıydı yani? Bitti mi şimdi? Ne olduk yani? Arkadaş tüm deliler de beni buluyor yemin ediyorum! Gizli mesaj mıydı bu şimdi neydi? İçeri falan alırlarsa valla kızın robot resmini çizdirir bloğa koyarım!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder