28 Temmuz 2014 Pazartesi

BİR O YANA - BİR BU YANA (VOL:41)


Merhaba akraba ziyareti 1 saati aşınca bunalıma girip intihara sürüklenenler.
 • Henüz ortaokuldayken uykumun kaçtığı bir gece vakti TV izlerken Yeşilçam TV'nin erotik Türk filmlerinden birine rastlamıştım. Türkan Şoray ne ara çıkacak diye merak ede ede filmi sonuna dek izlediğimi anımsıyorum. O filmden geriye şimdi yalancı inlemeler, ah'lar ve biraz da oh'lar kaldı... Ne hazin değil mi?
 • ''Acı çektirerek öldürmekten zevk alacağım insanlar listesi'' diye bir listem var. Eğer gelecekte bir seri katil olmaya karar verirsem, ilk olarak sürekli güncellediğim bu listedeki insanların peşine düşeceğim. 
 • Tarihteki en devrimci şarkının ''Memeler baş kaldırmış'' isimli ''eserin'' olduğunu düşünüyorum.
 • Sevgili Tanrı, neden spoiler vermiyorsun?
 • ''Anlaşılmamaya'' alışıyorsun da, işlerine gelmediği için bile bile ''yanlış'' anlayanlara alışamıyorsun... 
 • Son günlerde sapık bir şekilde Aşk-ı Memnu'nun son sahnesini düşünüyorum...
''O ölmesin diye beni öldürüyorsun. Niye ben? Benim ölmemi istiyor musun? Beni kaybetmeyi göze alabiliyor musun? Beni?..''
 • Bir büyüsem, bir yetişkin olma fırsatına erişsem dünyayı yerinden oynatabilecek güce sahip olacağımı düşünürdüm. Önümdeki tek engel, henüz çok küçük bir kız olmamdı... Ne kadar ahmakça, fakat ne kadar güzel bir yanılgı değil mi? Bunun farkında olmak ise ne acı verici bir hayal kırıklığı...
 • Yüzüklerin Efendisi serisine ve Orta Dünya'ya karşı ciddi bir hassasiyetim var. Bu film serisinin, kitaplarının en ateşli savunucusuyum. Bu konu hakkında saatlerce konuşabilirim. Hatta benim gibi bir Lotr fanı arkadaşım olmasını deliler gibi istiyorum. Hatta şöyle de bir hayalim var: bu hayali arkadaşla sabahtan akşama kadar Lotr filmlerini izleyeceğiz. Sonra kitapları hakkında ateşli bir tartışmaya gireceğiz. Ben filmden replikler canlandıracağım haklı çıkmak için. Eğer kazanamazsam hayali arkadaşıma Elf Peksimeti yapacağım. :) Nasıl ama?
 • Başım çok ağrıyor. Beni en yakın giyotine götürür müsün?

9 yorum:

 1. Selamlar,
  Sana özel bir mail yolladım bakabilirsen sevinirim :)

  YanıtlaSil
 2. @Uzun Lafın Kısası selam :) mailine cevap yazdım :)

  YanıtlaSil
 3. Teşekkür ederim son bir soru daha sordum :)

  YanıtlaSil
 4. Elinize sağlık! Çok hoş, zevkle okudum. :)

  YanıtlaSil
 5. @Afşar bloğuma hoş geldin :) yorumun için teşekkür ediyorum :)

  YanıtlaSil
 6. Hoş buldum.
  Biraz acemiyim, bir süre beni idare edin. :)

  YanıtlaSil
 7. Daha tatil bitmedi mi? Neden yeni şeyler şeetmiyorsunuz? Şeedin de biz de şeedelim. :)

  YanıtlaSil
 8. @Afşar maalesef tatilde değilim, çalışıyorum :) başka yerler için yazı yazmaktan kendi bloğuma yazamaz oldum kaç gündür :) ama büyük ihtimalle en geç hafta sonunda yeni yazımı yayınlarım :)

  YanıtlaSil