29 Nisan 2012 Pazar

BAŞLANGIÇLAR GÜZELDİR =)


Merhaba bal dudaklı okuyucularım.

Bir süredir tumblr'da kah reblog yaparak, kah kendimce bir şeyler zırvalayarak geçiriyorum boş vakitlerimi. Fakat bir kaç gün önce aniden ''i have o dream lan!'' diyerek bir blog açmaya karar verdim.

Yukarıdaki açıklamayı neden yapma gereği duydum ki şimdi? Henüz tek bir takipçim bile yok... (oha üç nokta koydum! çok duygusalım!) :(

Her neyse...

Ben aslında şunu demek istemiştim;

''Evrenin işleyişi bakımından bir böcekten farkımız yok, fakat kendimize ‘postmodern’ masallar anlatma konusunda fazlasıyla ustayız. İşte bende kendisine bol bol ‘masal’ anlatan bir kozmik insan olarak, kendimce bir blog hesabı açtım. Esasında bir amacım yok, fakat ben geçerken sadece ‘merhaba’ demek istedim…''
3 yorum:

 1. Merhaba

  Bloğunuzla Supercellma'nın yazılarını takip ederken tanıştım.İki gün içinde bütün "post"larınızı okumuş oldum.İlk olarak bana ilginç gelen durum Supercellma'nın blogundaki uslup ve bakış açısının birbirine çok yakın olduğu.Bu yüzden sıkılmadan yazılarınızı akıcı bir şekilde okudum.Bir nevi tanıdıktı yani.Böylelikle severek takip ettiğim/edeceğim 2.blogger oldunuz.Yazılarınızdan anladığım kadarıyla sıkı bir sözlük yazarı,aynı zamanda da iyi bir matrax dinleyicisisiniz.Hayatta iyi gözlemler yapıp bunu en samimi dille yazıya dökebilen insanlar ilgi çekici gelmiştir bana.Bundan dolayı yazılarınızı okumaya devam edeceğimden eminim.Yazılarınızın ve ilginç tesbitlerinizin devamı dileği ile..

  YanıtlaSil
 2. Merhaba Onur :)
  Yorum için çok teşekkür ediyorum. SuperCellma bloğumun ilk takipçilerinden olduğu için ''severiz kendisini'' :) Yazılarımı okumaya değer bulduğun için de ayrıca mutlu oldum.
  Hoşgeldin :)

  YanıtlaSil